Masthead

Main Content Area

Main Articles

Club Fixtures & Results

To view our club fixtures and results please use the following links:

 Matches At North Marine Road

 Date Team Opposition Start Match Sponsor
Sat 8 April 1st XI (Friendly) Yeadon 13:00  
Sun 9 April 1st XI (Friendly) Bacup 13:00  
Sat 15 April 2nd XI (Friendly) Sheriff Hutton Bridge 2nd XI 13:00  
Sun 16 April 1st XI (Friendly) Doncaster Town 13:00  
Sat 22 April  2nd XI Carlton Towers 13:00  CCG Supplies
Sat 29 April  1st XI Driffield Town 12:00  CCG Supplies
Sat 6 May 1st XI Sheriff Hutton Bridge 12:00  Tony Wales
Sat 13 May 2nd XI Stamford Bridge 2nd XI 13:30  AMS Events & Security
Tue 16 May Evening League XI Cayton 18:00  Rudgate Brewery
Wed 17 May Under 15 XI Wykeham 18:00  
Sat 20 May 1st XI Yorkshire Academy 12:00  
Mon 23 May Under 13 XI Forge Valley 18:00  
Thu 25 May Evening League XI Wykeham 18:00  Rudgate Brewery
Sat 27 May 2nd XI Pickering 2nd XI 13:30  AMS Events & Security
Mon 29 May 2nd XI Acomb 2nd XI 13:30  
Sat 3 June 1st XI Harrogate 12:00  
Thu 8 June Evening League XI Ganton 18:00  Rudgate Brewery
Sat 10 June 2nd XI Yapham 13.30  AMS Events & Security
Tue 13 June Yorkshire 2nd XI Lancashire 11:00  
Wed 14 June Yorkshire 2nd XI Lancashire 11:00  
Thu 15 June Yorkshire 2nd XI Lancashire 11:00  
Sat 17 June 1st XI Hull 12:00  CCG Supplies
Sun 18 June Under 15 Duncombe Park tbc  
Tue 20 June Evening League XI Scalby 18:00  Rudgate Brewery
Sat 24 June 2nd XI Dunnington 2nd XI 13:30  Selcom
Sun 25 June Beckett League Scaborough BL v Halifax CL 13:00  
Mon 26 June Under 13 Cayton 18:00  
Wed 28 June Under 15 Sewerby 18:00  
Sat 1 July 2nd XI Bridlington 13:30  Selcom
Mon 3 July Yorkshire Somerset 11:00  
Tue 4 July Yorkshire Somerset 11:00  
Wed 5 July Yorkshire Somerset 11:00  
Thu 6 July Yorkshire Somerset 11:00  
Sat 8 July 1st XI Stamford Bridge 12:00  
Sun 9 July Yorkshire League Nth T20 Blast Finals Day 10:00  
Thu 13 July Schools Cricket Primary Schools Final tbc  
Fri 14 July Beckett League Harburn Cup Final 18:00  
Sat 15 July 2nd XI York 3rd XI 13:30  AMS Events & Security
Sun 16 July Club Fun Day Lads v Dads Fun Cricket 12:00  
Thu 20 July Evening League XI Cayton 18:00  Rudgate Brewery
Sat 22 July 2nd XI Woodhouse Grange 2nd XI 13:30  Selcom
Mon 24 July Local Cricket Hospital Bowl Final 18:00  
Tue 25 July Friendly Millfield tbc  
Wed 26 July York Senior CL Y&DSCL v MCC 11:00  
Fri 28 July Touring Team Swan Athletic Caversham (Australia) 11:00  
Fri 28 July Local Cricket Hospital Cup Final 18:00  
Sat 29 July 1st XI Woodhouse Grange 12:00 Tony Wales
Wed 2 August Friendly Northumberland Nomads 13:00  
Thu 3 August Girls Cricket Girls 6-a-side knock-out tbc  
Sun 6 August Yorkshire Essex 11:00  
Mon 7 August Yorkshire Essex 11:00  
Tue 8 August Yorkshire Essex 11:00  
Wed 9 August Yorkshire Essex 11:00  
Sat 12 August 1st XI York 12:00  
Sun 13 August Beckett League Cayley Cup Finals 10:00  
Sat 19 August 1st XI Easingwold 12:00  Haydonning
Sat 26 August 2nd XI Hemingbrough 13:00  Selcom
Wed 30 August Friendly Wharfedale Ramblers 13:00  
Sat 2 September 1st XI Acomb 12:00  
Sat 9 September 1st XI Clifton Alliance 12:00  
Sun 10 September Grey Fox Grey Fox Trophy Final tbc  
Sat 16 September Yorkshire Play-Offs Semi-Final YLN v Bradford  12:00  
Tue 19 September Yorkshire 2nd XI Durham 11:00  
Wed 20 September Yorkshire 2nd XI Durham 11:00  
Thu 21 September Yorkshire 2nd XI Durham 11:00  

Page Bottom